fbpx

חליפות חתן

Yoma רואים בחליפות חתן את היהלום שעוטף כל גבר ביום הכי מאושר בחייו. מה שמייחד את החתן בחליפה זה המראה המחויט והאלגנטי. החליפה הופכת אותך למכובד יותר, לגברי יותר ומעצימה את הרושם והיופי של החתן. אנו טוענים שחתן המהודר בחליפה ביום חתונתו משאיר אצל כל אחד מאורחיו את  הזיכרון שילווה אותו לאורך שנים. אנו כאן בכדי להתאים את החליפה לחתן בצורה מושלמת, תפקידינו הוא להוציא את החתן מדוגם מכף רגל ועד ראש. אנו מעמידים בפני החתן את האפשרות להוסיף לחליפת החתן את הנגיעות הקטנות שעושות את המראה המיוחד שמושך את תשומת הלב לקראת היום הגדול והמאושר וזה האביזרים הקטנים שמשלימים את ההופעה, אביזרים אלה הם חלק בלתי נפרד מהחליפה ולהם אני קוראים “הדובדבן שבקצפת” בכל חליפה כמו פפיון, חפתים, עניבה, מטפחת מעוצבת, חגורה, סיכה מהודרת בכסף וזהב ועוד אפשרויות שדרוג המפאר את החתן בצילומיו ובכניסתו לחופה. ב Yoma מקפידים לתת לחתן את תחושת הביטחון והנוחות בחליפה במיוחד כשהוא  מתבונן במראה ושלם עם הבחירה שלו כי הנוחות היא המרכיב החשוב ביותר. ב Yoma דואגים להלביש  את החתן בחליפה שתהיה לו נוחה ופרקטית לאירוע שמלווה ביום ארוך של ריצות, צילומים כניסות מיוחדות לאולם ואל נשכח את החלק של הריקודים, כך שמכלול הפעולות הללו  נלקחים בחשבון בעסק שלנו ותפקידנו להוציא את החתן במראה מרהיב ובנוחות מקסימלית. Yoma מעמידה לרשות כל החתנים מבחר רב של חליפות בשלל גוונים וגזרות שונות ממיטב יצרני  האפנה. אנו מציעים לכל חתן את החליפה בה חפץ ליבו ללבוש ביום חתונתו. בYoma מקבלים את החתנים בזרועות פתוחות ועם יחס והקפדה על הדברים הקטנים ביותר. השירות אצלנו מעל הכל והוא מלווה במקצועיות ומקצוענות של שנים.

לקנות חליפות חתן ביומה זאת חווית קניות אחרת

ב Yoma ערך עליון הוא השירות לחתן. אצלנו היחס האישי והצמוד לחתן הוא מעל הכל. חשוב לנו לתת שלווה ורוגע לו זקוק החתן עד לבחירת חליפת החתונה. פותחים בפינוק של קפה ומאפה, נכנסים למדידות באולם גדול ומרווח שברקע מוזיקה נעימה התורמת להרגשת שמחה, אוירה טובה ונינוחה ובעיקר חווית קניה נעימה והתכוננות לערב בלתי נשכח.

תאי המדידה ב Yoma גדולים ומרווחים ובכדי למנוע זמן מבוזבז התאים צמודים למראה ענקית בה יוכל להתבונן החתן במראהו בקלות ובבהירות וזו נקודה חשובה מאוד. חליפת חתן צריכה להיות תפורה למידותיו עד פרטי פרטים, השאיפה שלנו בYoma היא שהחתן לאחר המדידות וההתאמות יצא בסופו של דבר מדוגם ומושלם אנו דואגים להוציא את החתן מחויך ושבע רצון בחליפתו מוכן ושמח לקראת החתונה. החתן ביום שמחתו צריך להיות בולט וייחודי הוא צריך למשוך תשומת לב ולכן כאן נכנסת לתמונה המיומנות של Yoma בבחירת החליפה לפי המראה, הגובה וכל הנתונים הפיזיים של הלקוח על מנת שנוכל לתת לו תחושה של התאהבות בלוק החדש מול המראה וההתחברות של החתן לחליפה שתביא אותו להחלטה שכן זו החליפה שבה הוא רוצה להיות ביום המיוחד.

בYoma שמים דגש רב על הפיכתו של החתן לאדם עם מראה מיוחד ועוצר נשימה כך שאפילו ההורים, אחים, המקורבים, האורחים ואל נשכח את גם את הכלה יופתעו לראותו במראה שונה מיוחד וקסום עד כדי ריגוש.

חליפות חתן בחיפה

כמו בכל חתונה יש את הצילומים, האלבומים והסרטים שיופקו לאירוע החתונה שהם חלק בלתי נפרד מההתייחסות והחשיבות שבחליפות חתן, הזיכרונות של מראה החתן ילוו אותו שנים רבות ויוצגו אף לילדיו כך שצריך לקחת בחשבון את בחירת החליפה שתהיה הכי יפה והכי מחמיאה לחתן בצורה מושלמת וזה היעד שלנו בYoma. Yoma דוגלת ביחס אישי לכל חתן מייעצת, תומכת ומלווה את החתן חלק ממכלול החליפה תוך נתינה עם סבלנות רבה צוות מקצועי ,מוכשר ועם ניסיון וידע רב שלו זקוק החתן בבחירת חליפה.

בYoma יודעים כי המקום והמרחב תורמים לנוחיות והרוגע של המתלבש מה שדרוש לו ביום המדידות כי ביום זה הגבר צריך  ריכוז רב והרבה סבלנות לכן זה המקום בו יוכל החתן למצוא בשקט ובשלווה את החליפה. Yoma מזמינה את החתנים העתידיים יחד עם משפחתו להתרשמות וחווית מדידות ליום מושלם עם החליפה מושלמת.