אודותינו

אודותינו

אופנת Yoma מתמחה כשלושה עשורים בהלבשה והנעלה.

יומה בעלת ניסיון וידע רב בתחום הלבשת גברים תוך שירות ויחס אישי לכל לקוח ובעלת מוניטין שעובר מדור לדור לכל לקוח ובעלת מוניטין שעובר מדור לדור.

אנו מציעים לכם מגוון עשיר וגדול של חליפות בעיצובים יחודיים ומבחר עצום של חולצות מכופתרות בשלל צבעים וטקסטורות לכל אירוע.

ביומה תמצאו את כל הדרוש לאירוע מושלם: חליפה, נעליים, עניבה, חגורה וכל האביזרים הנלווים להשלמת המראה המלא לערב חגיגי. אופנה יומה מציעה ביגוד ממיטב החברות ובמחירים אטרקטיביים אנו כאן בכדי להוציא כל לקוח מדוגם, מרוצה ועם חיוך על הפנים.

באופנת יומה מקפידים על ערך וטיב הבגדים הנמכרים והמיוצרים מחומרי גלם איכותיים תוך מתן דגש על נוחות וקו ראשון באופנה. אנו גאים להציג ללקוחותינו מגוון רב של לבוש לכל ארוע ולכל גיל: חתנים, חתני בר מצוה, חליפות עסקים וילדים. אנו מלבישים את כל המשפחה.

ביומה מאמינים שחליפות עסקים לכל תחום שהוא נותן את הלוק הראשוני והעוצמתי בגבר.

זה לא סוד שיופי משדר סמכותיות ומשפיע ישירות על הרושם שמתקבל ממך. ביומה מאמינים ששילוב בו היופי, האיכות והמקצועיות נפגשים הם המפתח בהלבשת חתנים והכנתם ליום הגדול והמיוחד-יום החתונה. אצלינו כל לקוח מקבל ייעוץ אישי ומותאם להופעה המושלמת.

אופנת YOMA מזמינה אתכם להגיע לחנות להתחדש ולהתרשם מעוצמה של אופנה לארועים קטנים וגדולים.

חליפות חתן

Yoma רואים בחליפות חתן את היהלום שעוטף כל גבר ביום הכי מאושר בחייו.
מה שמייחד את החתן בחליפה זה המראה המחויט והאלגנטי. החליפה הופכת אותך למכובד יותר, לגברי יותר ומעצימה את הרושם והיופי של החתן.

אנו טוענים שחתן המהודר בחליפה ביום חתונתו משאיר אצל כל אחד מאורחיו את הזיכרון שילווה אותו לאורך שנים.
אנו כאן בכדי להתאים את החליפה לחתן בצורה מושלמת, תפקידינו הוא להוציא את החתן מדוגם מכף רגל ועד ראש.
אנו מעמידים בפני החתן את האפשרות להוסיף לחליפת החתן את הנגיעות הקטנות שעושות את המראה המיוחד שמושך את תשומת הלב לקראת היום הגדול והמאושר ואלו האביזרים הקטנים שמשלימים את ההופעה, אביזרים אלה הם חלק בלתי נפרד מהחליפה ולהם אני קוראים “הדובדבן שבקצפת” בכל חליפה כמו פפיון, חפתים, עניבה, מטפחת מעוצבת, חגורה, סיכה מהודרת בכסף וזהב ועוד אפשרויות שדרוג המפאר את החתן בצילומיו ובכניסתו לחופה.

ב Yoma מקפידים לתת לחתן את תחושת הביטחון והנוחות בחליפה במיוחד כשהוא מתבונן במראה ושלם עם הבחירה שלו כי הנוחות היא המרכיב החשוב ביותר.

ב Yoma דואגים להלביש את החתן בחליפה שתהיה לו נוחה ופרקטית לאירוע שמלווה ביום ארוך של ריצות, צילומים כניסות מיוחדות לאולם ואל נשכח את החלק של הריקודים, כך שמכלול הפעולות הללו נלקחים בחשבון בעסק שלנו ותפקידנו להוציא את החתן במראה מרהיב ובנוחות מקסימלית.

Yoma מעמידה לרשות כל החתנים מבחר רב של חליפות בשלל גוונים וגזרות שונות ממיטב יצרני האפנה. אנו מציעים לכל חתן את החליפה בה חפץ ליבו ללבוש ביום חתונתו.

ב- Yoma מקבלים את החתנים בזרועות פתוחות ועם יחס והקפדה על הדברים הקטנים ביותר.
השירות אצלנו מעל הכל והוא מלווה במקצועיות ומקצוענות של שנים.

לקנות חליפות חתן ביומה זאת חווית קניות אחרת

ב- YOMA ערך עליון הוא השירות ללקוח, כשהמטרה היא שהלקוח ייצא עם חיוך רחב.
אצלנו היחס האישי והצמוד הוא מעל הכל וחשוב לנו לתת את התחושה הטובה ללקוח עד לבחירת המראה המושלם. מבטיחים חווית קניה טובה לקראת הופעה בלתי נשכחת.

תאי המדידה ב Yoma גדולים ומרווחים ובכדי למנוע זמן מבוזבז התאים צמודים למראה ענקית בה יוכל להתבונן החתן במראהו בקלות ובבהירות וזו נקודה חשובה מאוד.

חליפת חתן צריכה להיות תפורה למידותיו עד פרטי פרטים, השאיפה שלנו ב- Yoma היא שהחתן לאחר המדידות וההתאמות יצא בסופו של דבר מדוגם ומושלם אנו דואגים להוציא את החתן מחויך ושבע רצון בחליפתו מוכן ושמח לקראת החתונה.

החתן ביום שמחתו צריך להיות בולט וייחודי הוא צריך למשוך תשומת לב ולכן כאן נכנסת לתמונה המיומנות של Yoma בבחירת החליפה לפי המראה, הגובה וכל הנתונים הפיזיים של הלקוח על מנת שנוכל לתת לו תחושה של התאהבות בלוק החדש מול המראה וההתחברות של החתן לחליפה שתביא אותו להחלטה שכן זו החליפה שבה הוא רוצה להיות ביום המיוחד.

ב- Yoma שמים דגש רב על הפיכתו של החתן לאדם עם מראה מיוחד ועוצר נשימה כך שאפילו ההורים, אחים, המקורבים, האורחים ואל נשכח את גם את הכלה יופתעו לראותו במראה שונה מיוחד וקסום עד כדי ריגוש.

חליפות חתן בחיפה

כמו בכל חתונה יש את הצילומים, האלבומים והסרטים שיופקו לאירוע החתונה שהם חלק בלתי נפרד מההתייחסות והחשיבות שבחליפות חתן, הזיכרונות של מראה החתן ילוו אותו שנים רבות ויוצגו אף לילדיו כך שצריך לקחת בחשבון את בחירת החליפה שתהיה הכי יפה והכי מחמיאה לחתן בצורה מושלמת וזה היעד שלנו ב- Yoma.

Yoma דוגלת ביחס אישי לכל חתן מייעצת, תומכת ומלווה את החתן חלק ממכלול החליפה תוך נתינה עם סבלנות רבה צוות מקצועי ,מוכשר ועם ניסיון וידע רב שלו זקוק החתן בבחירת חליפה.

ב- Yoma יודעים כי המקום והמרחב תורמים לנוחיות והרוגע של המתלבש מה שדרוש לו ביום המדידות כי ביום זה הגבר צריך ריכוז רב והרבה סבלנות לכן זה המקום בו יוכל החתן למצוא בשקט ובשלווה את החליפה.

Yoma מזמינה את החתנים העתידיים יחד עם משפחתו להתרשמות וחווית מדידות ליום מושלם עם החליפה מושלמת.

חליפות בר מצווה

בני המצוות חוגגים את היום המאושר של המעבר מילדות לבגרות באירוע בו כל העיניים נישאות אליהם וכאן נכנסת לתמונה החליפה של חתן הבר מצווה. חליפת בר המצווה משדרת בגרות, שוני, גבריות ויופי יחד.

החליפה מהדרת את הילד והופכת אותו לנסיך של הערב שמושך את כל תשומת ה לב של האורחים שמתרגשים ומתלהבים יחד עם המשפחה מהמראה החדש ,השונה והמיוחד של הילד.

חליפת בר המצווה מקרינה לילד בבגרות, ריגוש לקראת האירוע זה מציף את כל המחשבות מה יגידו ואיך אני נראה בפני האורחים.

כאן יומה נכנסת לתמונה עם מגוון רב של חליפות בר מצווה ממיטב יצרני האופנה שתאפשר לכל ילד לבחור את החליפה שיאהב.

ביומה יודעים שהילדים מאוד מתרגשים לפני האירוע ולנו חשוב להביא את הילד למצב בו הוא בעצמו ובעזרת הצוות המקצועי, המנוסה והמומחה יבחר את החליפה שתהיה מושלמת עבורו אם זה בגוון, בגזרה, במידה ובכל האביזרים הנלווים עד להופעה מושלמת.

יומה דואגת לחתן בר המצווה מכף רגל ועד הראש בהלבשת חליפה שתייחד ותרשים אותו עד לבחירה שהתחבר אליה ויאהב.

תפקידנו להביא את חוגג הבר מצווה בשלב הכניסה המיוחדת והבלעדית שלו לאולם בו הוא מקבל את משפחתו אורחיו וכל היקרים לו בהופעה רשמית מפתיעה ומיוחדת.

יומה מעמידה לחתני בר המצווה מחלקה עשירה בחליפות, חולצות מכופתרות, ווסטים, ושלל אביזרים נלווים ואופנתיים בו ליבו של הילד יחפוץ אנו נדאג לספק לו את כל הדרוש להופעה מושלמת. ביומה ניתן להלביש את חתני הבר מצווה לפי דרישות ובקשות מיוחדות שישנם לילדים אהבתם ורצונם חשובה לנו.

יומה מעמידה לרשות החוגגים את כל הסגנונות האפשריים שהם אוהבים כך שגם חולצה מכופתרת מכנס חגורה ונעליים זה אופצייה לחתנים שלא מתחברים לחליפות אנו כאן בשבילם בכל בבחירה גם המינימלית והיפה יומה נדאג לספק את הסחורה.

לחתני בר המצווה מרחב רב של התבוננות ותצוגה מרהיבה של אפשרויות בחירה לפפיונים, עניבות, שלקס ועוד…

בראש ובראשונה אנו שמים דגש על הנוחות של הילד הביטחון ובנוסף השמחה של הילד חשובה לנו.

ביומה מוקצה אגף מיוחד רק לחתני בר המצווה כך שכל שעליו לעשות זה להצביע על חליפה שאהב וצוות מקצועי יתחילו בשלב המדידות עד למושלמות בהלבשתו.

חליפות בשלל צבעים ובמגוון טקסטורות מיוחדות עומדות לרשות חתני בר המצווה.

ביומה נותנים לילד את ההרגשה הכי נפלאה וטובה שהוא יכול להרגיש לקראת האירוע. מתייחסים לילד כמלך ליום אחד והצוות שלנו צמודים לחתן הבר מצווה ועוטפים אותו בביטחון, אהבה ואומץ לקראת היום המיוחד בחייו.

ביומה ניתן לרכוש סט משני שלאחר סיום הטקסים בו הילד נכנס לרחבת הריקודים עם חולצה קלילה, מכנס חתיכי ונעליים נוחות וכך יוכל לממש את השמחה עד הסוף……
נוחות ואיכות זה חלק בלתי נפרד מדרך של אופנת יומה.

יומה מזמינה את ההורים יחד עם חוגגי הבר מצווה ומשפחתם לחוויית קנייה מהנה וליום מדידות כייפי שלא ישכחו לעולם.

חליפות נשף סיום

בשעה טובה ומוצלחת החברה מסיימים את התיכון ויוצאים לדרך חדשה. אבל רגע לפני, הם מתכוננים לרגע הכי יפה ומרגש שלו הם ציפו וזה נשף סיום התיכון-המסיבה הגדולה.

אין שמיניסט שלא רוצה להיכנס דרך השטיח האדום ולגנוב לכולם את ההצגה – כאן ביומה תמצא את ההופעה שתסדר אותך לנשף.

יומה מציעה לחברה הצעירים והבוגרים חליפות בקו צעיר, יפה ומרענן לערב שכולו יפים ויפות, ערב שעל כל גבר להתלבש בחליפה ההולמת אותו והמתאימה למידותיו.

יומה מבחר עצום ואיכותי של חליפות, חולצות מכופתרות, עניבות, חגורות, פפיונים ועוד אין סוף של פריטים שיעשו את הבוגרים מדוגמים וחתיכים לקראת המסיבה הגדולה.

ביומה רואים בנשף זה הצלחה מסחררת של הפקות ענק. בוגרים שצריכים לחגוג מורידים ליום אחד את הטישרט והג’ינס ועולים על חליפה מהודרת ומסוקסת שהופכת אותם למסמר הערב בהופעה שלהם ובמראה שלהם, כל החברה מופתעים אחד מהשני וכל אחד בוחן חברו בחליפותיהם.
כאן יומה נכנסת לתמונה עם צוות מקצועי ומיומן אשר ילביש את הבוגרים בצורה אישית וידאג להתאים להם את החליפה המושלמת ממיטב יצרני האופנה.

אנו ניתן מענה לכל אחד לפי מידותיו דרישותיו. החליפה משדרת לוק של גבר ומקרינה יופי ועוצמה.
חשוב מאוד להתאים את הגזרה והעיצוב שבחליפה ולהבליט את המיוחדות שבו.

בנשף כל העיניים נישאות, הגבר הוא הנסיך לערב זה ועליו להיות מדוגם ומושלם.

השלב שבו נכנסים לאירוע הוא שלב מכריע הכניסה הרשמית מחייבת חליפה שתרשים את הסובבים אותך כל אחד מהחברה מצפה לראות את חברו בחליפה והסקרנות כאן חוגגת “מי ילבש ומה, באיזה חליפה יופיע ….”

פה יומה תעזור לבוגרים בבחירת חליפה אנו מעמידים מגוון רב של חליפות יפיפיות ובמחירים שווים לכל בוגר, אשר תפתור את הדילמה כבר מההתחלה וכל בוגר יגיע לנשף לבוש בחליפה אופנתית התפורה בשבילו ולמידותיו.

יומה מזמינה אתכם לבחור את החליפה המושלמת עבורכם שתרשים, את החברה ותכבוש כל בוגרת בערב שכזה. גם את ההורים אתם תפתיעו בלוק המיוחד.

ביומה תהיו מוכנים לערב שכולו נשף מסיבת סיום התיכון ומאחלים הצלחה לבוגרים.

חליפות עסקים

ללבוש תפקיד מרכזי ביצירת הרושם הראשוני. בעולם העסקים בפרט קיימת חשיבות רבה לייצוגיות ולנראות. האופן שבו תתלבש יאמר המון על הרצינות שלך, הנכונות, הכבוד שלך כלפי העמיתים ובעיקר על מידת ההשקעה שלך ועל האופי שלך כבן אדם.

באירועים כמו כנסים, פרזנטציות, פגישות חשובות, ישיבות הנהלה ועוד, נדרש מראה מוקפד וייצוגי, הנותן רושם ומכבד את המעמד.

המראה האידיאלי הוא חליפה איכותית ואופנתית, חולצה מכופתרת, עניבה מעניינת, חגורה מרשימה ונעליים שנותנות שואו.

ניתן אף לשדרג את ההופעה עם סיכות מיוחדות וחפתים מיוחדים.

ביומה מגוון עצום של חליפות עסקים איכותיות וייצוגיות הנותנות לגבר מראה אלגנטי, יוקרתי ומרשים.

חליפות בכל המידות, כל הצבעים, לכל הגילאים ולכל האירועים.

אצלנו תוכלו למצוא את חליפת העסקים המושלמת עבורכם, שתקפיץ לכם את המראה ותמשוך את תשומת הלב של כולם אליכם.

מחלקה למידות גדולות

יומה דואגת לכלל לקוחותיה מקטן ועד גדול ומעמידה מחלקה ורחבה של חליפות במידות גדולות, חולצות טישרט, חולצות מכופתרות, מכנסיים, ג’ינסים נעליים חגורות ועוד הרבה מוצרים במידות גדולות המאפשרת לכל לקוח שמידותיו גדולות למצוא בקלות רבה את החליפה המושלמת עבורו ואת כל האביזרים הנלווים התורמים להופעה יפה ומושלמת וכף רגל ועד ראש. ביומה ניתן למצוא מבחר עצום של נעליים בשלל גוונים ודוגמאות במידות גדולות לאירוע או בכלל.

יומה בוחרת בקפידה את מוצריה כך שהדגש במידות גדולות הם הנוחות, הבדים, העיצוב והיופי שבבגד כמו כן יומה מעמידה לרשות לקוחותיה מרחב רב של בחירה ומקום נוח המאפשר מדידות בצורה יעילה וקלילה, תאי ההלבשה ביומה רחבים וגדולים המאפשרים תנועה נוחה בהלבשה ומראה ענקית אשר נותנת ללקוח את האופציה לראות את עצמו בצורה הכי נקיה ואיכותית שיש.

אנו מזמינים להגיע ולהתרשם מחליפות ומאופנת גברים במידות גדולות ללא צורך בהתרוצצויות מיותרות וחיפושים מתישים ביומה תופתעו ותמצאו את מה שחיפשתם

אז… תעשו לכם דרך קצרה וקלה ובואו ישירות לחנות שתוציא אתכם יפים מושלמים ומדוגמים.

חולצות מכופתרות

יומה מעמידה מחלקה רחבה מאוד לחולצות מכופתרות לכל גיל ולכל אירוע משמשות אשר תאפשר לכל אחד לרכוש את החולצה המתאימה לו. ביומה מבחר עצום של חולצות מכופתרות בשלל צבעים, בטקסטורות מיוחדות, במידות גדולות, ממיטב יצרני האופנה ובאיכות גבוהה.

החנות מרווחת ומאפשרת נוחות מרבית לכל לקוח, תאי הלבשה גדולים ומרווחים, מיזוג אוויר טוב והרבה ספייס המאפשר מדידות בצורה נוחה ורגועה.

ביומה צוות מקצועי אדיב ומיומן אשר יאפשר ללקוח להתאים את החולצה לפי דרישותיו ובמידותיו אם זה לחתונה, בר מצווה, חולצות לבנות בשלל דוגמאות או כל אירוע ומסיבה כלשהיא בצורה המושלמת עבורו.

חגורות

יותר מתמיד כיום נחשבת החגורה כאביזר אופנתי ומעניין, לחגורה תפקיד מרכזי בהלבשה אם באלגנט ואם בספורט אלגנט, המעלה של החגורה היא שימוש להדגשת המותן והגזרה, החזקת המכנס על הגוף ויצירת חלוקה הפרדה בין החלק העליון לחלק התחתון כך שרואים את העיצוב ברגע שהחגורה מונחת הגוף.

ענף החגורות הפך עם השנים לעולם בפני עצמו עם מבחר אדיר של סוגי אבזמים שונים, עיצובי אבזמים מיוחדים לפי בחירה ושלל צבעים המאפשרים לכל אחד לבחור את החגורה שלו לפי טעמו.

החגורה בדרך כלל נבחרת ואמורה להיות מותאמת לצבע נעל בכל הלבשה כך שיהיה התאמה ושלמות של הלבוש.

החגורה תוספת אביזר קבוע בלבוש ביום יום ואף באירועים שונים, שמים עליה דגש ולא מוותרים עליה החגורה ממוקמת במרכז הגוף ונראית לעין כל.

חגורה יפה ומיוחדת תורמת למושלמות שבלבוש מושכת את תשומת לב הסובבים אותך ואף מעצימה את המראה ואם מחברים יחד אז מגיעים למסקנה שזה מעניק תחושה טובה והרגשה נפלאה.

ביומה תוכלו למצוא כל חגורה שתחזק את המראה שלכם ותדגיש את הלבוש שלכם, אנו מעמידים לפניכם מחלקה גדולה של חגורות מכל הסוגים ומכל הצבעים עם אין ספור של אבזמים אופנתיים ומיוחדים.

עניבות

עניבה/פפיון נחשבים לאביזר חשוב ומרכיב מיוחד בחליפה למראה הכללי שמשלים אותו.

על עניבה/פפיון אפשר להגיד הדובדבן שבקצפת אך בחליפה כי העניבה/פפיון נותנים את החותמת בהתאמה הכללית אומנם זה מרכיב קטן יחסית לחליפה שלמה אבל עם עוצמה גדולה בחזית הלבוש מה שמושך את זווית הראיה בשבריר השנייה במבט.

ביומה מאמינים כי הבחירה הנכונה בעניבה/פפיון מעצימים את האדם ואת מראהו ותורמת לביטחון האדם הרגשתו יציבותו ולהחלטות חשובות בעולם העסקים.

העניבה/הפפיון צריכים להיות מותאמת באופן שבכל חליפה היא תבלוט ותמשוך את תשומת הלב של המתבונן היות ויש לה חשיבות יתר בחליפה אפשר להגיד שהיא בסוף זאת שתופרת את המושלמות שבחליפה.

העניבה/פפיון מקרינים סגנון, עיצוב ואף את האישיות של האדם הם מעידים ומשדרים רצינות, סדר ואחריות זה נותן תחושה של כבוד, צורת חשיבה ויש בה הרבה משמעות ואפילו צד של מסרים, לכן בעולם העסקים אפשר לראות זאת ניתן לראות זאת לפי הצבע, הגודל, הצורה האיורים שעל העניבה כי כל אדם בוחר לו את העניבה/פפיון לפי האישיות והסגנון שלו ובכך מעביר ומשדר את עצמו.

יומה מעמידה לרשות הלקוחות מחלקה גדולה מאוד של עניבות ופפיונים עם מבחר עצום לבחירה בשלל צבעים וגוונים, טקסטורות מיוחדות וחלקות, עניבות מעוצבות, מובחרות, יש גדלים שונים וביומה תוכלו למצוא עניבה לכל גיל לנו את העניבה שתתאים לכל אחד ואחד לפי דרישה התאמה ובקשה.

ביומה תמצאו עניבות ופפיונים רבים לחתנים, שושבינים, התאמות לשמלת הכלה, עסקים, עורכי דיו, בר מצווה, מסיבות נשף סיום התיכון, תינוקות, ילדים, מבוגרים ולאירועים שונים. ביומה ישנו צוות מקצועי ומיומן שיעזור לכם ותייעץ לכם לרכוש את העניבה או הפפיון המושלמים עבורכם.

יומה מזמינה אתכם להגיע לעסק ולהתרשם מהעניבות והפפיונים שלנו שנבחרו בקפידה ובהשקעה מחשבתית על מנת שנוכל לספק לכם את העניבות היפות ביותר, המיוחדות ביותר והמושלמות עבורכם.

חפתים

החפתים הם סוג של תכשיט “היהלום” המשמש גם ככפתור בשרוול החולצה הוא נחשב כאביזר יוקרתי שמהדר את החלפה.

מומלץ מאוד ביום החתונה או בכל אירוע מיוחד להתהדר בתכשיט זה היות והוא מעצים את היופי שבחולצה ומשדר יוקרה ופאר זה נתפס בעיני המתבונן וחשוב לתת לזה להיות חלק בחליפה הדגש בא לידי ביטוי בצילומים, בקבלת אורחים ובכלל..

החפתים הופכים את הלבוש לחגיגי ומעשיר את העיצוב בחליפה.
את החפתים ניתן לבחור לפי טעמו האישי של כל אחד ואחד ובדרך כלל מתאימים אותם לעניבה ולחולצה.

החפתים מתלבשים בקלות על החולצה וניתן להסירם בכל רגע.

החפתים מגיעים בשלל צבעים התואמים את הלבוש שנבחר כמו למשל עניבה, חגורה, חולצה, והחליפה בכלל.

יומה מציעה מגוון רב של חפתים בצבעים שונים ובדוגמאות מיוחדות לבחירה אנו ביומה בחרנו עבורכם את החפתים היפים ביותר ושמנו לעצמנו מטרה בבחירת החפתים שהם אביזרים איכותיים וייחודיים ולכן השקענו והקפדנו להביא לכם את הטובים ביותר.

יומה מזמינה להגיע ולהתרשם ממבחר החפתים לכל חולצה ולכל אירוע העיקר שיהיה במזל.

הנעלה

לנעל תפקיד חשוב ביותר בלבוש אז קל וחומר בחליפות חתן או גל הלבשה לאירוע כאשר רוכשים נעל חשוב להקפיד לקחת את המידה הנכונה ביותר לכף הרגל כך שלא יהיה קטן מידי או גדול מידי משום שיש לזה משמעות רבה בזמן ההליכה כף הרגל צריכה את הנוחות המרבית בזמן עמידה, הליכה וכל תנועה שהיא.

הנעליים כיום מיוצרים בשלל צבעים ודוגמאות, אלגנט, ספורט אלגנט ועיצובים מיוחדים ולכן כל אחד יכול לבחור את נעליו לפי טעמו האישי.

על החתן, חוגג הבר מצווה וכל מי שבחר לקנות נעל צריך לבחור את הנעל שתשתלב יפה ובצורה מושלמת עם החליפה שבחר זה חלק בלתי נפרד מהלבוש ולכן חשוב שסה”כ המראה באמצעות הנעל יראה טוב.

הנוחות בנעל חייבת להיות משום שכל העומס של הגוף במשך היום נשענת על כף הרגל במיוחד בחתונות, בר מצווה ואירועים רוקדים עומדים הרבה ורוקדים הרבה לכן חשוב להקפיד לבחור את נעל איכותית, נוחה וטובה לרגל שעשויה מחומרים משובחים ואיכותיים אבל לקחת בחשבון שהנעל גם אמורה להיראות יפה כך שתמשוך תשומת לב והתייחסות לסגנון בה בוחרים ללבוש ולהראות.

אנו ביומה מעמידים לרשותכם מחלקה ענקית של נעליים בכל בסגנונות וממיטב יצרני האופנה והנוחות שתאפשר לחתן, לחוגג בר המצווה, לשושבינים, להורים ואף לילדים לבחור את הנעל המושלמת עבורם ביומה ניתן למצוא כל צבע, גוון וטקסוטרה של נעל בה הלקוח חושק.

יומה מזמינה אתכם להגיע ולהתרשם ממחלקת הנעלה שנבחרה במיוחד בשבילכם.

הנעלה מידות גדולות

יומה מעמידה אגף לנעלי גברים במידות גדולות אשר תאפשר לכל לקוח לרכוש את הנעל המתאימה לו.

ביומה מבחר רב של נעליים במידות גדולות ומגוון רחב של דוגמאות וגוונים ממיטב האופנה, בגימורים מיוחדים ובאיכות גבוהה.

החנות מרווחת ומאפשרת נוחות מרבית לכל לקוח מיזוג אוויר טוב והרבה ספייס המאפשר מדידות בצורה נוחה ורגועה.

ביומה צוות מקצועי אדיב ומיומן אשר יאפשר ללקוח להתאים את הנעל לפי דרישותיו ובמידותיו בצורה המושלמת עבורו. זה הרגע להפסיק להתרוצץ לחפש במקום אחר כי רק ביומה תמצאו את הנעל המושלמת בשבילכם.

יומה מזמינה אתכם לבוא ולהתרשם ממבחר ההנעלה במידות גדולות כי אנחנו כאן בשבילכם.

עגלת הקניות
התחברות

עדיין אין לך חשבון?

התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
חנות
החשבון שלי
גברים בחליפות

5% הנחה בהזמנה הראשונה לנרשמים !ההטבה תשלח אליכם במייל!

חבר ב- YOMA נהנה יותר!

הירשמו עכשיו למועדון הלקוחות שלנו ותתחילו להנות ממגוון מבצעים, הטבות ועדכונים לפני כולם!

לוגו YOMA שחור

ברוכים הבאים למועדון הלקוחות האקסקלוסיבי של YOMA
פרטיכם נשלחו בהצלחה!

חברי המועדון שלנו נהנים ממגוון מבצעים, הטבות ועדכונים לפני כולם!

לוגו YOMA לבן
דילוג לתוכן