תקנון האתר

 1. כללי
  1. אתר זה פועל בכתובת:
   https://yoma.co.il (להלן: “האתר“)
   ומהווה חנות וירטואלית למכירת בגדי אופנה ואביזרים נלווים בישראל (להלן: “המוצרים”). במידה ועולה אצלכם שאלה ו/או הבהרה ו/או בירור כלשהו בקשר לאתר או למוצרים המוצעים בו, ניתן לפנות ישירות לשירות הלקוחות בכתובת המייל המופיעה באתר.
  2. תנאי השימוש האמורים להלן יחולו על כל שימוש באתר ועל כל רכישה שתתבצע בו, ויהוו הסכם מחייב לכל דבר ועניין בין הגולשים לבין הנהלת האתר. אם אינך מסכים לתנאי מתנאי שימוש אלו הנך מתבקש שלא לעשות כל שימוש באתר.
  3. בנוסף, מובהר כי גלישה באתר ו/או רכישת מוצרים בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי הוראות תנאי שימוש אלו ומהווה את הצהרתך כי לא תהא לך ו/או מי מטעמך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או מי מבעלי האתר ו/או עובדיו בכל הקשור לתנאים והוראות השימוש.
  4. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאי שימוש אלו מעת לעת, על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/הודעה מוקדמת כלשהי.
  5. בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה ורבים במשתמע.
 2. תנאי השימוש באתר
  1. כל המחירים המופיעים באתר על גבי המוצרים נקובים בשקלים חדשים. המחירים כוללים מע”מ, ככל שחל על פי דין, ואינם כוללים דמי משלוח. הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים מעת לעת ואת תעריפי המשלוחים ללא כל הודעה מוקדמת. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה באתר הינו המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך ההזמנה.
  2. הנהלת האתר משתדלת להקפיד ולעדכן את מחירי המוצרים ודמי המשלוח המופיעים באתר בזמן אמת. עם זאת, מובהר כי המחירים מתעדכנים מעת לעת “און ליין” ולפיכך עלול להיווצר פער זמני בין המחיר בעת איסוף המוצר (המופיע בעגלת הקניה) לבין המחיר המופיע בעת השלמת הליך הזמנה. למען הסר ספק, מובהר כי הנהלת האתר לא תישא באחריות כלשהי הנובעת ו/או קשורה לפערי המחירים כאמור.
  3. הנהלת האתר אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל המוצרים שתמונותיהם מופיעות באתר, וכי התמונות שבאתר מיועדות להמחשה בלבד. יודגש, כי ייתכנו הבדלי צבעים ו/או מידות ו/או שינויים כאלה ואחרים בין מראה המוצר באתר לבין מראה המוצר במציאות.
   טבלאות מדריך המידות נועדו לעזור ללקוח לבחור את המידה המתאימה ביותר עבורו, אך ייתכנו סטיות כאלו ואחרות במידות המוצרים.
  4. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להציע לך במסגרת האתר מבצעים, הטבות והנחות לפי שקול דעתה הבלעדי. כמו כן, רשאית הנהלת האתר להפסיק בכל עת מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם ו/או לשנותם ללא כל הודעה מוקדמת.
 3. כשרות להשתמש באתר
  1. כל גולש רשאי לבצע הזמנות ורכישות באתר אם הוא: בן 18 ומעלה, בעל תעודת זהות ישראלית או דרכון זר תקפים או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל, בעל כרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי תקף וכן בעל כתובת בישראל.
  2. מובהר כי אתה רשאי לעשות שימוש באתר למטרות אישיות ושאינן מסחריות בלבד. כמו כן, אין לעשות כל שימוש בכל תוכן, טקסט, שמות או כל חומר אחר המופיע ו/או יופיע מפעם לפעם, באתר או בכל חומר שיווק או פרסום של האתר (להלן: “התוכן“) ואין לאפשר לאחרים לעשות בו שימוש כאמור לעיל.
  3. באפשרותך לבחור סיסמא ושם משתמש לביצוע רכישות חוזרות באתר. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות שלא לאשר שם משתמש אשר היא סבורה כי הוא אינו הולם, עלול להטעות או פוגע. כמו כן הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות שלא לאשר הזמנה של גולש מכל סיבה שהיא ולפי שיקול דעתה הבלעדי.
 4. הזמנות מוצרים
  1. רכישת מוצרים תתבצע באמצעות לחיצה על כפתור “הוסף לסל” שליד הפריט המבוקש.
  2. ככל שיש לפריט ווריאציות שונות כגון צבעים ומידות, נדרש לבחור את הסוג המבוקש. עם סיום בחירת הפריטים, לוחצים על הקישור “סל הקניות שלי”, בו ניתן לבדוק ולעדכן את סל הקניות. בהמשך, יש לבחור כתובת למשלוח וניתן להוסיף הערות. מובהר כי ניתן לרשום בעמוד מאובטח זה את פרטי כרטיס האשראי או למסור אותם טלפונית לשירות הלקוחות של הנהלת האתר.
  3. לשם הבטחת ביצוע ההזמנה בהקדם וללא תקלות, יש להקפיד על מסירת כל הפרטים הנדרשים באתר במדויק לרבות שם, כתובת, דוא”ל, מס’ טלפון ומס’ כרטיס אשראי. תנאים אלו הכרחיים לביצוע ההזמנה. לאחר אישור ההזמנה על ידי חברת כרטיס האשראי, הפעולה תאושר והמוצר ישלח אליך. להסרת ספקות מובהר כי הפרטים כפי שהוזנו במחשבי הנהלת האתר יהוו ראייה חלוטה וסופית לנכונות דרך הפעולה.
  4. במקרה בו לא אושרה העסקה ע”י חברות האשראי תקבל הודעה מתאימה. יובהר ויודגש כי פעולה תיחשב כמושלמת רק לאחר הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה. מועדי המשלוח יחושבו החל ממועד זה בלבד.
  5. מובהר כי אישור פעולת הרכישה באתר כפופה להימצאות המוצר במלאי במועד ההזמנה ויתכנו מצבים בהם על אף שפריט מסוים מוצג באתר כקיים במלאי, בפועל אינו קיים במלאי ולא ניתן לספק אותו. במצבים אלו תבוטל העסקה ואתה מוותר בזאת על כל טענה ו/או דרישה בקשר לכך. במידה ובוצע תשלום הוא יוחזר אליך באותו האופן בו שולם.
 5. ביטולים והחזרות
  1. אתה רשאי לבטל כל עסקה והזמנת מוצרים בהתאם לאמור בחוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 והתקנות הבאות מכוחו לעניין ביטול עסקה. להסרת ספקות, מובהר כי החוק קובע שהביטול יעשה בלבד שהמוצר נשאר באריזתו המקורית וכי לא נפל בו פגם ו/או נעשה בו שימוש. דמי הביטול הינם 5% או 100 ₪ לפי הנמוך מבניהם. מודגש כי לא יינתן זיכוי כספי בגין פריטים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים ושוברי מתנה. על פי החוק עליך המזמין יהיה לשאת בעלויות המשלוח החוזר.
  2. מובהר כי החזרת מוצר שנפגם ו/או ניזוק ו/או התקלקל ו/או ספג פגיעה כלשהי ו/או שאריזתו הושחתה כך ששונה מצבו לרעה, כפופה לזכותה של הנהלת האתר לתבוע את נזקיה בשל כך. בעלת האתר תהיה בעלת שיקול הדעת הבלעדית למצבו של המוצר המוחזר.
  3. הנהלת האתר תהא רשאית לבטל כל עסקה, כולה או חלקה, במקרה ונפלה בהצעה טעות קולמוס חריגה וברורה על פניה, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר, או אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית ו/או במקרה של כוח עליון ו/או אם המוצר אזל מהמלאי.
 6. משלוח וזמני אספקה
  1. משלוח וזמני אספקה ע”פ מדיניות משלוחים המופיעה באתר.
  2. משלוחים ואספקות יבוצעו באמצעות חברה חיצונית.
  3. משלוח עד הבית או ליעד אחר לפי בחירתך.
  4. זמן אספקה:תוך 1-10 ימי עסקים.
  5. עלות: 35 ₪
  6. ימי שישי, ערבי חג, שבת, שבתון, סגר – אינם ימי עסקים.
  7. מובהר כי הנהלת האתר לא תהיה אחראית לכל איחור בביצוע אספקת המוצר, לרבות בכל הקשור למקרים הבאים: מלחמה, פעולות איבה, מגיפה, מצב חירום ונזקי טבע, שביתה אצל ספקים או עיכוב בהזמנת סחורות הדרושות לייצור ו/או הובלת המוצרים, כל סיבה שאינה בשליטת הנהלת האתר ו/או כל סיבה הקשורה למבצע השליחות.
 1. מדיניות הפרטיות
  1. מדיניות פרטיות ע”פ מדיניות הפרטיות המופיעה באתר.
  2. במועד ההרשמה לאתר וכן במהלך ביצוע רכישה של מוצר או שירות באתר מתבקש המשתמש להצטרף לרשימת התפוצה של האתר ולצורכי קבלת הודעות דואר אלקטרוני ו\או מסרונים לנוחיות בגין מבצעים והנחות באתר. במידה והמשתמש אינו מעוניין להופיע ברשימת הדוור – עליו לציין זאת במפורש בכתב. אם משתמש אינו מעוניין לקבל הודעות על מבצעים והנחות מהנהלת האתר יוכל לבחור שלא להצטרף לרשימת התפוצה של האתר לצורך האמור, וכן להסיר בכל עת את פרטיו מרשימת התפוצה של האתר במקום המיועד לכך.
  3. מובהר כי באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי עוגיות ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים (google analytics) בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח.
 2. שחרור מאחריות
  1. האתר, תוכנו וכל שירות אחר שינתן באמצעותו, כולם עומדים לרשותך כמו שהם וכמו שיהיו זמינים. השימוש באתר יעשה על אחריותך בלבד.
  2. מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, הנהלת האתר לא תישא בכל אחריות שהיא, ובכלל זה, אך לא רק: כל אחריות הנובעת מהזמינות, הדיוק, העדכניות, מהימנות, מוסריות, או האפשרות לשימוש בתוכן ו/או במוצרים שבאתר, כל מצג לעניין בעלות ו/או זכויות קנין אחרות, מצגים לעניין אי הפרה, מצגים לעניין סחירות ו/או תאימות למטרה כלשהי, מצגים הנובעים ממהלך המסחר ו/או השימוש.
  3. האמור בסעיף זה לעיל, יחול, מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, גם, אך לא רק, בהתייחס לכל נזק ו/או חבות ו/או הוצאה, מכל סוג שהוא, ישירים ו/או עקיפים, שיגרמו לך ו/או לכל אדם ו/או תאגיד אחר כתוצאה, ישירה ו/או עקיפה של כל טעות, השמטה ו/או פגם בתוכן ו/או כל מחדל מלפעול, טעות, השמטה, הפסקה, פגם עיכוב בפעולה ו/או העברה, וירוס מחשב, רוגלה, כישלון תקשורת, גניבה ו/או השמדה ו/או פגיעה ברשומה, גישה לא מורשית ו/או שימוש ברשומה, לרבות, אך לא רק, בגין עילה שיסודה בחוזה, עילה נזיקית, רשלנות, לשון הרע ו/או כל עילה אחרת, מכל סוג שהוא, לפי כל דין ו/או הסכם. 
  4. בעוד שהנהלת האתר עושה מאמצים סבירים על מנת לכלול מידע מדויק ומעודכן באתר, הנהלת האתר לא תהא אחראית ואינה מציגה כל מצג באשר לדיוק המידע, ולא תהיה אחראית ו\או חייבת בגין טעות דפוס או אחרת כמו גם השמטה מהתוכן.
 3. קניין רוחני
  1. כל זכויות הקניין הרוחני באתר ובכלל זה ובלא הגבלה, זכויות יוצרים, פטנטים, סימני מסחר וסימנים מכל סוג אחר, שמות מסחריים, זכויות עיצוב, זכויות מוסריות, זכויות במידע, מדגמים, פטנטים, סודות מסחריים הנובעות ו/או המתייחסות אל האתר ו/או המוצרים, ובכלל זה, ללא הגבלה, כל טקסט, חומר ותמונות שבאתר, הינם רכושה הבלעדי של הנהלת האתר, או של צד שלישי אשר הסמיך את הנהלת האתר לעשות בו שימוש, ומוגנים ככאלו על ידי הדין הישראלי והבינלאומי.
  2. חל איסור מוחלט להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי, להעביר, לשנות, לעבד, להעתיק, לתרגם, למכור, להשכיר או לשלוח לצד שלישי את זכויות הקניין הרוחני שבאתר. כמו כן אין באמור באתר או בתוכן המופיע בו כדי להוות הרשאה ו/או רישיון ו/או זכות לעשות שימוש בזכויות הקניין הרוחני של הנהלת האתר.
  3. אין באמור באתר או בתוכן, באופן מפורש או בעקיפין, כדי להוות הרשאה ו\או רישיון ו\או זכות לעשות שימוש בזכויות הקניין הרוחני של הנהלת האתר בלא אישור מראש ובכתב של הנהלת האתר.
  4. האתר עשוי לכלול שמות, שמות חברות, מותגים, סימני מסחר רשומים או שאינם רשומים, סימני שירות ולוגו. סימנים אלו הינם רכושם של בעליהן. אין דבר באתר, באופן ישיר או עקיף, המהווה הרשאה ו\או רישיון ו\או מתן זכות שימוש בסימנים אלו בלא רשות מפורשת ובכתב של בעלי הסימנים ו\או בעלי הזכויות בסימנים בקשר לשימוש זה.
 4. הוראות כלליות
  1. כל מקרה של אי התאמה או סתירה בין הוראות תנאי שימוש אלו לבין פרסומים אחרים כלשהם, תגברנה הוראות תנאי שימוש אלו לכל דבר ועניין. אין ולא יהיה כל תוקף לכל מידע ו/או מצג שיימסר בעניין זה, בכל דרך אחרת, למעט בדרך שינויו המפורש של תנאי שימוש אלו ופרסומם.
  2. שום ויתור, הימנעות מפעולה או מתן ארכה הניתנים ע”י בעלת האתר לא ייחשבו כוויתור על זכויותיה של בעלת האתר עפ”י כל דין. בית המשפט המוסמך בכל הנוגע לתנאי שימוש אלו ו/או הנובע ממנו יהיה אך ורק בית המשפט המוסמך בתל אביב ויחול עליו הדין הישראלי.
 5. מדיניות פרטיות מהווה חלק בלתי נפרד לתקנון זה
 6. מדיניות החזרות והחלפות מהווה חלק בלתי נפרד לתקנון זה
 7. מדיניות משלוחים מהווה חלק בלתי נפרד לתקנון זה
עגלת הקניות
התחברות

עדיין אין לך חשבון?

התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
חנות
החשבון שלי
גברים בחליפות

5% הנחה בהזמנה הראשונה לנרשמים !ההטבה תשלח אליכם במייל!

חבר ב- YOMA נהנה יותר!

הירשמו עכשיו למועדון הלקוחות שלנו ותתחילו להנות ממגוון מבצעים, הטבות ועדכונים לפני כולם!

לוגו YOMA שחור

ברוכים הבאים למועדון הלקוחות האקסקלוסיבי של YOMA
פרטיכם נשלחו בהצלחה!

חברי המועדון שלנו נהנים ממגוון מבצעים, הטבות ועדכונים לפני כולם!

לוגו YOMA לבן
דילוג לתוכן